Блок для записів

Блок для записів: несподівані переваги

Папір для нотаток відрізняється рядом незаперечних переваг:

  • завжди під рукою на вашому столі;
  • однієї пачки вистачає на тривалий час;
  • окремі листки зручно носити в кишені або сумці;
  • не займає багато місця на робочій поверхні.

До того ж поширені альтернативи - особистий щоденник і додаток для заміток в телефоні - іноді недоречно використовувати, особливо якщо необхідно оперативно записати інформацію. Буде потрібно кілька хвилин, щоб перегорнути сторінки блокнота або відшукати в меню гаджета потрібний ярлик. А взяти листочок з компактного боксу не складе труднощів в будь-якій ситуації. Коли записка втратить актуальність, листок можна викинути.

Навіщо брендировать кубарики?

Крім очевидної вигоди, папір для записів може виявитися оригінальним елементом корпоративної атрибутики. Цікавий сувенір можна дарувати вашим співробітникам або клієнтам в честь свят або презентувати партнерам в знак поваги. Таким чином, брендовий символіка часто буде «миготіти» перед очима. А це, як стверджують маркетологи і психологи, збільшить лояльність до вашої компанії і підвищить ймовірність подальшої співпраці.

Головна перевага в тому, що настільки корисний аксесуар рано чи пізно неодмінно знадобиться для роботи, навчання або повсякденних цілей. Написати телефонний номер, нагадування про зустрічі, список продуктів або назву ліків: існує безліч застосувань.

Замовляйте друк кубариков в RemZona Рокитне. Ми завдамо на кожен лист офсетного паперу розміром 90х90 мм логотип вашого бренду, слоган, контакти або інші дані. В упаковці може бути від 1 до 20 тисяч штук. А ціна на виготовлення залежить від тиражу і терміновості замовлення.  Також ми пропонуємо візитки, буклети, флаєри та іншу рекламну продукцію на оксамитової папері Butterfly, розробленої за унікальною технологією Soft Touch. Тож, телефонуйте нам, або завітайте до нашого офісу і ми разом обговоримо  Ваші потреби поліграфічної продукції в Рокитно.

Коментарі
avatar