Етикетки, бірки, лейбли

Друк етикеток, бірок і лейблів для вашого продукту

Бірки використовують для маркування будь-якого виду продукції. Це своєрідний елемент реклами, на який наноситься коротка інформація про компанію-виробника певного вироба. Виготовляють бірки з паперу, картону або пластику.

Якщо Вам необхідна розробка дизайну для Вашого замовлення, а також прорахунку вартості тиражу, Вам необхідно поспілкуватисьз нашим менеджером, у якого зможете отримати консультацію по рекомендованим розмірам і матеріалами для друку бірок. Видрукуваний тираж буде доставлений за адресою в будь-який зручний для Вас місто або Ви зможете самостійно здійснити вивезення зі складу.

Бірки та ярлики давно стали звичними для всіх атрибутами товару. Виготовлені, як правило, з паперу, картону або пластику, вони, крім інформаційної функції, грають дуже важливу рекламну роль.

Найчастіше на них розміщують дані про компанію-виробника, подробиці про товар, такі, як ціна, склад, розмір і іншу важливу для покупця інформацію, наприклад - про знижки або акціях.

В умовах великої конкуренції на сучасному ринку, виготовлення бирок і ярликів стало найважливішою складовою просування самого виробу. Це пояснюється тим, що, крім інформативного навантаження, вони несуть ще й естетичне. Розміщується на бірці інформація часто дуже корисна для покупця. Наприклад, саме звідси в першу чергу він дізнається про те, як потрібно правильно доглядати за товаром. Ну та не будемо забувати, що бірка на товар - це важлива складова іміджу компанії-виробника.

Ярлики і бірки мають одну істотну особливість, яка обов'язково повинна враховуватися при їх виробництві. Вона полягає в тому, що бірки - в сприйнятті покупця - складають з виробом єдине ціле. Бірка на Ваш товар - це його обличчя. Тому зайве нагадувати, наскільки важливим є правильний підхід до їх виготовлення.

Тож, телефонуйте нам 096 445 41 01, або завітайте до нашого офісу і ми разом обговоримо  Ваші потреби поліграфічної продукції в Рокитно.

Коментарі
avatar