Меню А4

Друк меню А4  часто замовляють кафе і ресторани. Ця незначна, на перший погляд, деталь необхідна для створення позитивного іміджу закладу.

Маркетологи говорять про те, як важливо дотримуватися єдиної ідейної та дизайнерської концепції у всьому, починаючи від вивіски з назвою і закінчуючи одягом персоналу. Це формує у свідомості клієнтів цілісний образ вашого бренду, а значить, зростає рівень довіри публіки. Саме тому варто врахувати кожну дрібницю, здатну вплинути на думку аудиторії.

Меню А4 карта вин - це перше, на що звертає увагу відвідувач після екстер'єру та інтер'єру. Він тримає меню в руках і може його детально розглянути. Людині буде просто неприємно, якщо карта вин А4 виготовлена неякісно: рветься, розшаровується, неохайно виглядає, а текст неможливо прочитати з-за низької якості друку. Крім того, друк меню А4 повинна забезпечити міцність і довговічність друкованої продукції, адже за день нею можуть скористатися сотні людей.

Виготовлення карти вин А4: що пропонує наша поліграфія

Ми гарантуємо швидкий і якісний друк карти вин формату А4 тиражем від 10 штук.

  • запечатану з однієї або обох сторін;
  • на крейдованому матовому або офсетному папері;
  • без покриття або з двостороннім матовою ламінацією.

Щоб оформити замовлення, заповніть заявку онлайн, напишіть повідомлення або вкажіть номер телефону для зворотнього дзвінка. Надрукований тираж зможете забрати вже через 1-4 дні. 

Тож, телефонуйте нам 096 445 41 01, або завітайте до нашого офісу і ми разом обговоримо  Ваші потреби поліграфічної продукції в Рокитно.

Коментарі
avatar