Сети для ресторанів

«Візиткою» будь-якого престижного закладу вважається фірмова кухня. А щоб продемонструвати гостям багатий асортимент страв, звичайно ж, потрібні спеціальні сети для ресторанів. Якісні рекламні вироби з апетитними фотографіями ланчів обов'язково викличуть інтерес публіки і величезне бажання скуштувати свіжі страви. Це сприятливо позначиться на загальній репутації ресторанного бренду і підвищить його статус серед закладів-конкурентів. 

Якщо вас зацікавила друк сетів, наша друкарня готова виконати навіть найскладніший замовлення на професійному рівні. У нас можна проконсультуватися з досвідченими дизайнерами і підібрати індивідуальний стиль оформлення поліграфії. Оформіть замовлення сьогодні і вже незабаром ви отримаєте необхідний тираж брендованої продукції.

50 шт 200 грн
100 шт 360 грн
150 шт. 490 грн.
250 шт. 836 грн.
   

Чому варто приділити увагу дизайну списку страв?

Друк меню для ресторанів замовляють досить часто, адже кількість закладів стрімко зростає. І кожен розсудливий власник знає, що для створення позитивного образу потрібно врахувати кожну дрібницю, щоб бути на крок попереду конкурентів. А продумане, нестандартне оформлення основного меню відразу викличе інтерес і продемонструє: ви дбаєте про своїх гостей і бажаєте, щоб кожен нюанс сприяв приємному відпочинку.

Крім базового, можна скласти і надрукувати додаткові меню для окремих кулінарних позицій:

  • суші;
  • кальяну;
  • коктейлів;
  • вин;
  • десертів.

Ми надаємо можливість скористатися ексклюзивною пропозицією в Україні. Ми пропонуємо вам виготовлення меню для кафе на оксамитової папері Butterfly, яка створена за унікальною технологією Soft Touch. Подібний вибір підкреслить престижність і авторитетність закладу.

Тож, телефонуйте нам 096 445 41 01, або завітайте до нашого офісу і ми разом обговоримо  Ваші потреби поліграфічної продукції в Рокитно.

Коментарі
avatar