Рекламні воблери

Виготовлення рекламних воблерів для бізнесу

Воблер (від англ. Wobble – погойдування, коливання) – рекламний елемент, який представляє собою прикріплену до гнучкої пружині пластикову поверхню з нанесеним на неї оголошенням рекламно-інформаційного характеру.

Головна відмітна від іншої рекламної продукції властивість воблера – це його рухливість. Рух притягує погляд, фокусує увагу на об'єкті, тому за рахунок похитування цей рекламний носій здатний привернути додаткову увагу покупця.

Специфіка ж розміщення воблера – тема, яка заслуговує на окрему увагу. У порівнянні з іншими видами рекламної продукції, які виконують подібні функції, розташування воблера всередині будь-якого торгового приміщення не представляється важким завданням, оскільки до стелажу або полиці прикріплюється тільки його основа – ніжка, відповідно значно зекономити місце в торговому залі, яке, в свою чергу, можна використовувати для розміщення іншої рекламної продукції.

Ми готові взяти на себе всю лінію робіт зі створення стильних, яскравих і незвичайних воблерів для реклами, забезпечивши вас ексклюзивною, якісною продукцією.

Тож, телефонуйте нам 096 445 41 01, або завітайте до нашого офісу і ми разом обговоримо  Ваші потреби поліграфічної продукції в Рокитно.

Коментарі
avatar